62PR50KLF
BI Technologies / TT ElectronicsBI Technologies / TT Electronics
BI Technologies / TT Electronics
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 62PR50KLF
Fabrikatzaileak / Marka: BI Technologies / TT Electronics
Produktuaren Deskribapena TRIMMER 50K OHM 0.5W PC PIN TOP
Fitxak: 62PR50KLF.pdf
  • Mezua
62PR50KLFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 62PR50KLF fabrikatzailea BI Technologies / TT Electronics
deskribapena TRIMMER 50K OHM 0.5W PC PIN TOP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4434 pcs Datuen fitxa 62PR50KLF.pdf
tolerantzia ±10% Amaiera estiloa PC Pins
Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C Tamaina / dimentsioa Round - 0.250" Dia x 0.210" H (6.35mm x 5.33mm)
Series 62 Material erresistenteak Cermet
Erresistentzia 50 kOhms Energia (Watts) 0.5W, 1/2W
Aktibitate kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza 50 kOhms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment