45JR10KLFT7
BI Technologies / TT ElectronicsBI Technologies / TT Electronics
BI Technologies / TT Electronics
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 45JR10KLFT7
Fabrikatzaileak / Marka: BI Technologies / TT Electronics
Produktuaren Deskribapena TRIMMER 10KOHM 0.25W J LEAD SIDE
Fitxak: 45JR10KLFT7.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
45JR10KLFT7ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 45JR10KLFT7 fabrikatzailea BI Technologies / TT Electronics
deskribapena TRIMMER 10KOHM 0.25W J LEAD SIDE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 47301 pcs Datuen fitxa 45JR10KLFT7.pdf
tolerantzia ±10% Amaiera estiloa J Lead
Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C Tamaina / dimentsioa Rectangular - 0.198" x 0.190" Face x 0.147" H (5.03mm x 4.83mm x 3.73mm)
Series 45 Material erresistenteak Cermet
Erresistentzia 10 kOhms Energia (Watts) 0.25W, 1/4W
Aktibitate kopurua 15 Muntaketa mota Surface Mount
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza 10 kOhms 0.25W, 1/4W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 15 Turn Side Adjustment