37PR20KLF
BI Technologies / TT ElectronicsBI Technologies / TT Electronics
BI Technologies / TT Electronics
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 37PR20KLF
Fabrikatzaileak / Marka: BI Technologies / TT Electronics
Produktuaren Deskribapena TRIMMER 20K OHM 0.5W PC PIN TOP
Fitxak: 37PR20KLF.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
37PR20KLFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 37PR20KLF fabrikatzailea BI Technologies / TT Electronics
deskribapena TRIMMER 20K OHM 0.5W PC PIN TOP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 251025 pcs Datuen fitxa 37PR20KLF.pdf
tolerantzia ±20% Amaiera estiloa PC Pins
Tenperatura koefizientea ±250ppm/°C Tamaina / dimentsioa Rectangular - 0.453" x 0.346" Face x 0.354" H (11.50mm x 8.80mm x 9.00mm)
Series 37 Material erresistenteak Cermet
Erresistentzia 20 kOhms Energia (Watts) 0.5W, 1/2W
Aktibitate kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza 20 kOhms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment