25PR100LF
BI Technologies / TT ElectronicsBI Technologies / TT Electronics
25PR100LF Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 25PR100LF
Fabrikatzaileak / Marka: BI Technologies / TT Electronics
Produktuaren Deskribapena TRIMMER 100 OHM 0.5W PC PIN TOP
Fitxak: 25PR100LF.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
25PR100LFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 25PR100LF fabrikatzailea BI Technologies / TT Electronics
deskribapena TRIMMER 100 OHM 0.5W PC PIN TOP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 119020 pcs Datuen fitxa 25PR100LF.pdf
tolerantzia ±10% Amaiera estiloa PC Pins
Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C Tamaina / dimentsioa Square - 0.270" x 0.270" Face x 0.190" H (6.86mm x 6.86mm x 4.83mm)
Series 25 Material erresistenteak Cermet
Erresistentzia 100 Ohms Energia (Watts) 0.5W, 1/2W
Packaging Tube Beste izenak 987-1593-5
Aktibitate kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Deskribapen zehatza 100 Ohms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment Doikuntza mota Top Adjustment