EB50-12-I2
B B BatteryB B Battery
EB50-12-I2 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EB50-12-I2
Fabrikatzaileak / Marka: B B Battery
Produktuaren Deskribapena BATTERY LEAD ACID 12V 50AH
Fitxak: EB50-12-I2.pdf
RoHs egoera Beruna du / ez da aplikagarria
Stock egoera 462 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 462 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
  • Mezua
EB50-12-I2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EB50-12-I2 fabrikatzailea B B Battery
deskribapena BATTERY LEAD ACID 12V 50AH Lead Free Status / RoHS egoera Beruna du / ez da aplikagarria
Kopurua eskuragarri 462 pcs Datuen fitxa EB50-12-I2.pdf
pisu 16300g Tentsioaren balioa 12V
Amaiera estiloa Bolt, M6 Ordainketa denbora estandarra -
Uneko kargaren estandarra - Tamaina / dimentsioa 7.81" L x 6.56" W x 6.79" H (198.5mm x 166.5mm x 172.5mm)
Bidalketa informazioa - Series EB
Beste izenak 522-1028
EB5012I2
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / Not applicable Alta tasa 20Hr
Deskribapen zehatza 12V Lead Acid (VRLA) Battery Rechargeable (Secondary) 50Ah aforoa 50Ah
Bateria Kimika Lead Acid (VRLA) Bateria tamaina zelularra -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
BP12-12-T2-FR
BP12-12-T2-FR
fabrikatzaileak: B B Battery
deskribapena: BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
Stockean: 2088 pcs
Deskarga: BP12-12-T2-FR.pdf
RFQ
EB5
EB5
fabrikatzaileak: Knowles Voltronics
deskribapena: CAP TRIMMER 250V VERT TH