BPL7.5-12-T2
B B BatteryB B Battery
B B Battery
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BPL7.5-12-T2
Fabrikatzaileak / Marka: B B Battery
Produktuaren Deskribapena BATTERY LEAD ACID 12V 7.5AH
Fitxak: 1.BPL7.5-12-T2.pdf2.BPL7.5-12-T2.pdf
RoHs egoera Beruna du / ez da aplikagarria
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1404 pcs
  • Mezua
BPL7.5-12-T2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BPL7.5-12-T2 fabrikatzailea B B Battery
deskribapena BATTERY LEAD ACID 12V 7.5AH Lead Free Status / RoHS egoera Beruna du / ez da aplikagarria
Kopurua eskuragarri 3796 pcs Datuen fitxa 1.BPL7.5-12-T2.pdf2.BPL7.5-12-T2.pdf
pisu 2700g Tentsioaren balioa 12V
Amaiera estiloa Spade, .250" (6.3mm) Ordainketa denbora estandarra -
Uneko kargaren estandarra - Tamaina / dimentsioa 6.00" L x 2.62" W x 3.76" H (152.5mm x 66.5mm x 95.5mm)
Bidalketa informazioa - Series BPL
Beste izenak BPL7.5-12T2 Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / Not applicable
Alta tasa 20Hr Deskribapen zehatza 12V Lead Acid (VRLA) Battery Rechargeable (Secondary) 7.5Ah