TPE60-P201-S
AzoteqAzoteq
TPE60-P201-S Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TPE60-P201-S
Fabrikatzaileak / Marka: Azoteq
Produktuaren Deskribapena 60MM ELLIPTICAL GESTURE TRACKPAD
Fitxak: TPE60-P201-S.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
TPE60-P201-Sren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TPE60-P201-S fabrikatzailea Azoteq
deskribapena 60MM ELLIPTICAL GESTURE TRACKPAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 22104 pcs Datuen fitxa TPE60-P201-S.pdf
Series IQ Switch®, ProxSense® Sentsore mota Capacitive
Irteerako mota Digital Beste izenak 1790-1006
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 40°C Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
TPES50
TPES50
fabrikatzaileak: Apex Tool Group
deskribapena: SOLDERING IRON 50W 24V