26800B-340
AvenAven
Aven
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 26800B-340
Fabrikatzaileak / Marka: Aven
Produktuaren Deskribapena MICRO STEREO ZM 20X-70X W/LIGHT
Fitxak:
RoHs egoera Salbuespena / RoHS salbuespena betez doan eramateko
  • Mezua
26800B-340ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 26800B-340 fabrikatzailea Aven
Kopurua eskuragarri 6689 pcs Datuen fitxa
Laneko distantzia 3.15" (80.0mm) pisu 15 lbs (6.8kg)
Mota Microscope, Stereo Zoom (Binocular) Series DSZ-70PFL
Beste izenak 26.869
26800B340
26869
Magnification Range 20x ~ 70x
Argiztapen Fluorescent, 9W Ikuspegi eremua 0.39" ~ 0.11" (10.00mm ~ 2.80mm)
Deskribapen zehatza Microscope, Stereo Zoom (Binocular) 20x ~ 70x Fluorescent, 9W Kameraren mota -