HCPL-3000
Avago Technologies (Broadcom Limited)Avago Technologies (Broadcom Limited)
Avago Technologies (Broadcom Limited)
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HCPL-3000
Fabrikatzaileak / Marka: Avago Technologies (Broadcom Limited)
Produktuaren Deskribapena OPTOISO 5KV GATE DRVR BIPOL 8DIP
Fitxak: HCPL-3000.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
HCPL-3000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HCPL-3000 fabrikatzailea Avago Technologies (Broadcom Limited)
Kopurua eskuragarri 5032 pcs Datuen fitxa HCPL-3000.pdf
Tentsioa - hornidura 5.4 V ~ 13 V Tentsioa - isolamendua 5000Vrms
Tentsioa - Aurrera (Vf) (tipoa) 1.1V Mota Power Transistor Driver
Hornitzaileen gailuen paketea 8-DIP Series -
Igoeraren / Fall Time (tipoa) 200ns, 100ns Propagation Delay tpLH / tpHL (Max) 5µs, 5µs
Packaging Tube Pakete / kasua 8-DIP (0.300", 7.62mm)
Beste izenak 516-1118-5 Tenperatura operatiboa -20°C ~ 80°C
Kanalen kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Sarrera mota DC Deskribapen zehatza Optoisolator Power Transistor Driver 5000Vrms 1 Channel 8-DIP
Uneko - Irteera / Kanala 500mA, 600mA Oraina - DC aurrera (baldin bada) (Max) 25mA
Modu arrunta Transient Inmunity (Min) 10kV/µs Homologazioak UR