TF800A24K
Ault / SL PowerAult / SL Power
Ault / SL Power
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TF800A24K
Fabrikatzaileak / Marka: Ault / SL Power
Produktuaren Deskribapena INDUSTRIAL/ITE SWITCHING POWER S
Fitxak: TF800A24K.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 262 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 262 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Mezua
TF800A24Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TF800A24K fabrikatzailea Ault / SL Power
deskribapena INDUSTRIAL/ITE SWITCHING POWER S Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 262 pcs Datuen fitxa TF800A24K.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 24V
Tentsioa - isolamendua 3kV Tentsioa - Input 100 ~ 240 VAC, 127 ~ 370 VDC
Mota Enclosed Tamaina / dimentsioa 9.80" L x 5.00" W x 1.60" H (248.9mm x 127.0mm x 40.6mm)
Series TF800 Energia (Watts) 804W
Beste izenak 271-3029 Tenperatura operatiboa -25°C ~ 60°C (With Derating)
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Chassis Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Karga minimoa behar da -
Eraginkortasuna 92% Deskribapen zehatza Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 33.5A 100 ~ 240 VAC, 127 ~ 370 VDC Input
Uneko - Irteera (Max) 33.5A Homologazioak CE, cURus, TUV