TE90A1503F01
Ault / SL PowerAult / SL Power
TE90A1503F01 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TE90A1503F01
Fabrikatzaileak / Marka: Ault / SL Power
Produktuaren Deskribapena ITE, SWITCHING EXTERNAL PSU, 90
Fitxak: 1.TE90A1503F01.pdf2.TE90A1503F01.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
TE90A1503F01ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TE90A1503F01 fabrikatzailea Ault / SL Power
deskribapena ITE, SWITCHING EXTERNAL PSU, 90 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1792 pcs Datuen fitxa 1.TE90A1503F01.pdf2.TE90A1503F01.pdf
Tentsioa - Irteera 15V Tentsioa - Input 90 ~ 264 VAC
Tamaina / dimentsioa 6.02" L x 2.68" W x 1.36" H (153.0mm x 68.0mm x 34.5mm) Series TE90 (90W)
Eskualdea erabilia International Energia (Watts) 90W
polarizazio Positive Center Irteerako konektorea Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C Karga elektrikoaren kontsumoa ez 150mW (Max)
Sarrera mota Cord (Sold Separately) Sarrerako konektorea IEC 320-C14
inprimakia Desktop (Class I) Eraginkortasuna Level VI, CoC Tier 2
Deskribapen zehatza 15V 90W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input Uneko - Irteera (Max) 6A
Kablearen luzera 45.3" (1.15m) Homologazioak CE