TE40A1203C01
Ault / SL PowerAult / SL Power
TE40A1203C01 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TE40A1203C01
Fabrikatzaileak / Marka: Ault / SL Power
Produktuaren Deskribapena AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 40W
Fitxak: 1.TE40A1203C01.pdf2.TE40A1203C01.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
300 pcs
  • Mezua
TE40A1203C01ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TE40A1203C01 fabrikatzailea Ault / SL Power
deskribapena AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 40W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4339 pcs Datuen fitxa 1.TE40A1203C01.pdf2.TE40A1203C01.pdf
pisu 0.551 lb (249.93g) Tentsioa - Irteera 12V
Tentsioa - Input 90 ~ 264 VAC Tamaina / dimentsioa 3.78" L x 2.17" W x 1.32" H (96.0mm x 55.0mm x 33.6mm)
Series TE40 (40W) Eskualdea erabilia North America
Energia (Watts) 41W polarizazio Positive Center
Irteerako konektorea Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm Tenperatura operatiboa -20°C ~ 50°C
Karga elektrikoaren kontsumoa ez 100mW (Max) Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera mota Fixed Blade
Sarrerako konektorea NEMA 1-15P inprimakia Wall Mount
Eraginkortasuna Level VI Deskribapen zehatza 12V 41W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Uneko - Irteera (Max) 3.4A Kablearen luzera 57" (1.45m)