TE30A1502C01
Ault / SL PowerAult / SL Power
Ault / SL Power
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: TE30A1502C01
Fabrikatzaileak / Marka: Ault / SL Power
Produktuaren Deskribapena AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 15V 30W
Fitxak: TE30A1502C01.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
250 pcs
  • Mezua
TE30A1502C01ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia TE30A1502C01 fabrikatzailea Ault / SL Power
deskribapena AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 15V 30W Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 5903 pcs Datuen fitxa TE30A1502C01.pdf
Tentsioa - Irteera 15V Tentsioa - Input 90 ~ 264 VAC
Tamaina / dimentsioa 3.78" L x 2.17" W x 1.32" H (96.0mm x 55.0mm x 33.6mm) Series TE30 (30W)
Eskualdea erabilia North America Energia (Watts) 30W
polarizazio Positive Center Irteerako konektorea Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C Karga elektrikoaren kontsumoa ez 100mW (Max)
Sarrera mota Multi-Blade (Single Blade Included) Sarrerako konektorea NEMA 1-15P
inprimakia Wall Mount Eraginkortasuna Level VI
Deskribapen zehatza 15V 30W AC/DC External Wall Mount Adapter Multi-Blade (Single Blade Included) Input Uneko - Irteera (Max) 2A
Kablearen luzera 57" (1.45m) Homologazioak CE