PW183RB4800F01
Ault / SL PowerAult / SL Power
PW183RB4800F01 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PW183RB4800F01
Fabrikatzaileak / Marka: Ault / SL Power
Produktuaren Deskribapena POE INJECTOR 30W 48V DESKTOP
Fitxak: PW183RB4800F01.pdf
  • Mezua
PW183RB4800F01ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PW183RB4800F01 fabrikatzailea Ault / SL Power
deskribapena POE INJECTOR 30W 48V DESKTOP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4865 pcs Datuen fitxa PW183RB4800F01.pdf
pisu 0.441 lb (200.03g) Tentsioa - Irteera 48V
Tentsioa - Input 100 ~ 250 VAC Mota Midspan Injector
Tamaina / dimentsioa 5.24" L x 2.13" W x 1.42" H (133.0mm x 54.0mm x 36.0mm) Series PW183RB
Potentzia (Watts) - Portu bakoitzeko 30W Irteerako konektorea RJ45 (Data, Power)
Beste izenak 271-2563 Tenperatura operatiboa 0°C ~ 40°C
Portuen kopurua 1 Ohar AC Power Cord Sold Separately
Muntaketa mota Desktop Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Sarrerako konektorea IEC 320-C14 Ezaugarriak OCP, SCP
Eraginkortasuna 75.1% Deskribapen zehatza 48V Power Over Ethernet (POE) 1 Port Midspan Injector 10/100/1000 Mbps Data Rate
Datu-tasa 10/100/1000 Mbps Uneko - Irteera 625mA