PW172KB1803F01
Ault / SL PowerAult / SL Power
PW172KB1803F01 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PW172KB1803F01
Fabrikatzaileak / Marka: Ault / SL Power
Produktuaren Deskribapena AC/DC DESKTOP ADAPTER 18V 18W
Fitxak: 1.PW172KB1803F01.pdf2.PW172KB1803F01.pdf
  • Mezua
PW172KB1803F01ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PW172KB1803F01 fabrikatzailea Ault / SL Power
deskribapena AC/DC DESKTOP ADAPTER 18V 18W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3844 pcs Datuen fitxa 1.PW172KB1803F01.pdf2.PW172KB1803F01.pdf
pisu - Tentsioa - Irteera 18V
Tentsioa - Input 100 ~ 240 VAC Tamaina / dimentsioa 3.30" L x 1.85" W x 1.27" H (84.0mm x 47.0mm x 32.3mm)
Series PW172KB (15-19W) Eskualdea erabilia International
Energia (Watts) 18W polarizazio Positive Center
Irteerako konektorea Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm Tenperatura operatiboa 0°C ~ 40°C
Karga elektrikoaren kontsumoa ez 500mW (Max) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Sarrera mota Cord (Sold Separately) Sarrerako konektorea IEC 320-C14
inprimakia Desktop (Class I) Eraginkortasuna Level IV
Deskribapen zehatza 18V 18W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input Uneko - Irteera (Max) 1A
Kablearen luzera 70.9" (1.80m) Homologazioak CE, cULus