MW116KA2403F01
Ault / SL PowerAult / SL Power
MW116KA2403F01 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MW116KA2403F01
Fabrikatzaileak / Marka: Ault / SL Power
Produktuaren Deskribapena AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 90W
Fitxak: 1.MW116KA2403F01.pdf2.MW116KA2403F01.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
MW116KA2403F01ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MW116KA2403F01 fabrikatzailea Ault / SL Power
deskribapena AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 90W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3858 pcs Datuen fitxa 1.MW116KA2403F01.pdf2.MW116KA2403F01.pdf
pisu 0.813 lb (368.77g) Tentsioa - Irteera 24V
Tentsioa - Input 100 ~ 240 VAC Tamaina / dimentsioa 5.08" L x 3.05" W x 1.67" H (129.0mm x 77.0mm x 40.0mm)
Series MW116 (60-90W) Eskualdea erabilia International
Energia (Watts) 90W polarizazio Positive Center
Irteerako konektorea Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm Tenperatura operatiboa 0°C ~ 40°C
Karga elektrikoaren kontsumoa ez - Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Sarrera mota Cord (Sold Separately) Sarrerako konektorea IEC 320-C14
inprimakia Desktop (Class I) Eraginkortasuna 89%
Deskribapen zehatza 24V 90W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input Uneko - Irteera (Max) 3.75A
Kablearen luzera 72" (1.83m) Homologazioak CE