MENB1121A2403F01
Ault / SL PowerAult / SL Power
MENB1121A2403F01 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MENB1121A2403F01
Fabrikatzaileak / Marka: Ault / SL Power
Produktuaren Deskribapena AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 120W
Fitxak: 1.MENB1121A2403F01.pdf2.MENB1121A2403F01.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 723 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 723 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
MENB1121A2403F01ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MENB1121A2403F01 fabrikatzailea Ault / SL Power
deskribapena AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 120W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 723 pcs Datuen fitxa 1.MENB1121A2403F01.pdf2.MENB1121A2403F01.pdf
pisu 1.6 lbs (725.7g) Tentsioa - Irteera 24V
Tentsioa - Input 100 ~ 240 VAC Tamaina / dimentsioa 8.36" L x 2.65" W x 1.74" H (212.4mm x 67.4mm x 44.3mm)
Series MENB1121 (120W) Eskualdea erabilia International
Energia (Watts) 120W polarizazio Positive Center
Irteerako konektorea Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm Tenperatura operatiboa 0°C ~ 40°C
Karga elektrikoaren kontsumoa ez 500mW (Max) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Sarrera mota Cord (Sold Separately) Sarrerako konektorea IEC 320-C14
inprimakia Desktop (Class I) Eraginkortasuna Level V
Deskribapen zehatza 24V 120W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input Uneko - Irteera (Max) 5A
Kablearen luzera 47.2" (1.20m) Homologazioak CE, cURus