MENB1030A2402C01
Ault / SL PowerAult / SL Power
Ault / SL Power
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MENB1030A2402C01
Fabrikatzaileak / Marka: Ault / SL Power
Produktuaren Deskribapena AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 30W
Fitxak: 1.MENB1030A2402C01.pdf2.MENB1030A2402C01.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
MENB1030A2402C01ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MENB1030A2402C01 fabrikatzailea Ault / SL Power
deskribapena AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 30W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1692 pcs Datuen fitxa 1.MENB1030A2402C01.pdf2.MENB1030A2402C01.pdf
pisu 0.441 lb (200.03g) Tentsioa - Irteera 24V
Tentsioa - Input 100 ~ 240 VAC Tamaina / dimentsioa 3.76" L x 2.13" W x 1.22" H (95.5mm x 54.0mm x 31.0mm)
Series MENB1030 (30W) Eskualdea erabilia North America
Energia (Watts) 32W polarizazio Positive Center
Irteerako konektorea Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm Tenperatura operatiboa -20°C ~ 40°C
Karga elektrikoaren kontsumoa ez 100mW (Max) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Sarrera mota Fixed Blade Sarrerako konektorea NEMA 1-15P
inprimakia Wall Mount Eraginkortasuna Level V
Deskribapen zehatza 24V 32W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input Uneko - Irteera (Max) 1.33A
Kablearen luzera 59" (1.50m) Homologazioak CE, cURus