ME60A2403F01
Ault / SL PowerAult / SL Power
ME60A2403F01 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ME60A2403F01
Fabrikatzaileak / Marka: Ault / SL Power
Produktuaren Deskribapena AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 60W
Fitxak: 1.ME60A2403F01.pdf2.ME60A2403F01.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Mezua
ME60A2403F01ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ME60A2403F01 fabrikatzailea Ault / SL Power
deskribapena AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 60W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2380 pcs Datuen fitxa 1.ME60A2403F01.pdf2.ME60A2403F01.pdf
pisu - Tentsioa - Irteera 24V
Tentsioa - Input 90 ~ 264 VAC Tamaina / dimentsioa 4.25" L x 2.67" W x 1.29" H (108.0mm x 67.9mm x 32.7mm)
Series ME60 (60W) Eskualdea erabilia International
Energia (Watts) 65W polarizazio Positive Center
Irteerako konektorea Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm Beste izenak 271-2895
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 50°C Karga elektrikoaren kontsumoa ez 210mW (Max)
Sarrera mota Cord (Sold Separately) Sarrerako konektorea IEC 320-C14
inprimakia Desktop (Class I) Eraginkortasuna Level VI
Deskribapen zehatza 24V 65W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input Uneko - Irteera (Max) 2.7A
Kablearen luzera 45.3" (1.15m) Homologazioak CE, cURus