ME60A1802Q01
Ault / SL PowerAult / SL Power
ME60A1802Q01 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ME60A1802Q01
Fabrikatzaileak / Marka: Ault / SL Power
Produktuaren Deskribapena AC/DC DESKTOP ADAPTER 18V 59W
Fitxak: ME60A1802Q01.pdf
  • Mezua
ME60A1802Q01ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ME60A1802Q01 fabrikatzailea Ault / SL Power
deskribapena AC/DC DESKTOP ADAPTER 18V 59W Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 3386 pcs Datuen fitxa ME60A1802Q01.pdf
Tentsioa - Irteera 18V Tentsioa - Input 90 ~ 264 VAC
Tamaina / dimentsioa 4.25" L x 2.67" W x 1.29" H (108.0mm x 67.9mm x 32.7mm) Series ME60 (60W)
Eskualdea erabilia International Energia (Watts) 59W
polarizazio Positive Center Irteerako konektorea Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C Karga elektrikoaren kontsumoa ez 210mW (Max)
Sarrera mota Cord (Sold Separately) Sarrerako konektorea IEC 320-C18
inprimakia Desktop (Class II) Eraginkortasuna Level VI
Deskribapen zehatza 18V 59W AC/DC External Desktop (Class II) Adapter Cord (Sold Separately) Input Uneko - Irteera (Max) 3.3A
Kablearen luzera 45.3" (1.15m) Homologazioak CE