ME30A0502N01
Ault / SL PowerAult / SL Power
Ault / SL Power
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ME30A0502N01
Fabrikatzaileak / Marka: Ault / SL Power
Produktuaren Deskribapena AC/DC DESKTOP ADAPTER 5V 20W
Fitxak: ME30A0502N01.pdf
  • Mezua
ME30A0502N01ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ME30A0502N01 fabrikatzailea Ault / SL Power
deskribapena AC/DC DESKTOP ADAPTER 5V 20W Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 5490 pcs Datuen fitxa ME30A0502N01.pdf
Tentsioa - Irteera 5V Tentsioa - Input 90 ~ 264 VAC
Tamaina / dimentsioa 3.76" L x 2.13" W x 1.22" H (95.5mm x 54.0mm x 31.0mm) Series ME30 (30W)
Eskualdea erabilia International Energia (Watts) 20W
polarizazio Positive Center Irteerako konektorea Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C Karga elektrikoaren kontsumoa ez 100mW (Max)
Sarrera mota Cord (Sold Separately) Sarrerako konektorea IEC 320-C8
inprimakia Desktop (Class II) Eraginkortasuna Level VI
Deskribapen zehatza 5V 20W AC/DC External Desktop (Class II) Adapter Cord (Sold Separately) Input Uneko - Irteera (Max) 4A
Kablearen luzera 57" (1.45m) Homologazioak CE