ME20A4803B01
Ault / SL PowerAult / SL Power
ME20A4803B01 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ME20A4803B01
Fabrikatzaileak / Marka: Ault / SL Power
Produktuaren Deskribapena AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 48V 20W
Fitxak: 1.ME20A4803B01.pdf2.ME20A4803B01.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Mezua
ME20A4803B01ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ME20A4803B01 fabrikatzailea Ault / SL Power
deskribapena AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 48V 20W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5078 pcs Datuen fitxa 1.ME20A4803B01.pdf2.ME20A4803B01.pdf
pisu - Tentsioa - Irteera 48V
Tentsioa - Input 90 ~ 264 VAC Tamaina / dimentsioa 3.31" L x 1.85" W x 1.50" H (84.0mm x 47.0mm x 38.0mm)
Series ME20 (20W) Eskualdea erabilia North America
Energia (Watts) 20W polarizazio Positive Center
Irteerako konektorea Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm Beste izenak 271-2874
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 50°C Karga elektrikoaren kontsumoa ez 100mW (Max)
inprimakia Wall Mount Eraginkortasuna Level VI
Deskribapen zehatza 48V 20W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade, Multi-Blade (Sold Separately) Input Uneko - Irteera (Max) 420mA
Kablearen luzera 59" (1.50m) Homologazioak CE