ME10A2402Q01
Ault / SL PowerAult / SL Power
Ault / SL Power
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ME10A2402Q01
Fabrikatzaileak / Marka: Ault / SL Power
Produktuaren Deskribapena AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 12W
Fitxak: ME10A2402Q01.pdf
  • Mezua
ME10A2402Q01ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ME10A2402Q01 fabrikatzailea Ault / SL Power
deskribapena AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 12W Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 7233 pcs Datuen fitxa ME10A2402Q01.pdf
Tentsioa - Irteera 24V Tentsioa - Input 90 ~ 264 VAC
Tamaina / dimentsioa 3.31" L x 1.85" W x 1.22" H (84.0mm x 47.0mm x 31.0mm) Series ME10 (10W)
Eskualdea erabilia International Energia (Watts) 12W
polarizazio Positive Center Irteerako konektorea Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C Karga elektrikoaren kontsumoa ez 100mW (Max)
Sarrera mota Cord (Sold Separately) Sarrerako konektorea IEC 320-C18
inprimakia Desktop (Class II) Eraginkortasuna Level VI
Deskribapen zehatza 24V 12W AC/DC External Desktop (Class II) Adapter Cord (Sold Separately) Input Uneko - Irteera (Max) 500mA
Kablearen luzera 59" (1.50m) Homologazioak CE, cURus, DEMKO