ME10A0703F01
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ME10A0703F01
Fabrikatzaileak / Marka: Ault / SL Power
Produktuaren Deskribapena AC/DC DESKTOP ADAPTER 7.5V 10W
Fitxak: 1.ME10A0703F01.pdf2.ME10A0703F01.pdf
  • Mezua
ME10A0703F01ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ME10A0703F01 fabrikatzailea Ault / SL Power
deskribapena AC/DC DESKTOP ADAPTER 7.5V 10W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 7762 pcs Datuen fitxa 1.ME10A0703F01.pdf2.ME10A0703F01.pdf
Tentsioa - Irteera 7.5V Tentsioa - Input 90 ~ 264VAC
Tamaina / dimentsioa 3.31" L x 1.85" W x 1.22" H (84.0mm x 47.0mm x 31.0mm) Series ME10 (10W)
Eskualdea erabilia International Energia (Watts) 10W
polarizazio Positive Center Irteerako konektorea Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C Karga elektrikoaren kontsumoa ez 100mW (Max)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera mota Cord (Sold Separately)
Sarrerako konektorea IEC 320-C14 inprimakia Desktop (Class I)
Eraginkortasuna Level VI Deskribapen zehatza 7.5V 10W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input
Uneko - Irteera (Max) 1.3A Kablearen luzera 59" (1.50m)