ME10A0602B01
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ME10A0602B01
Fabrikatzaileak / Marka: Ault / SL Power
Produktuaren Deskribapena AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5.9V 9W
Fitxak: ME10A0602B01.pdf
  • Mezua
ME10A0602B01ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ME10A0602B01 fabrikatzailea Ault / SL Power
deskribapena AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5.9V 9W Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 7043 pcs Datuen fitxa ME10A0602B01.pdf
Tentsioa - Irteera 5.9V Tentsioa - Input 90 ~ 264 VAC
Tamaina / dimentsioa 3.31" L x 1.85" W x 1.50" H (84.0mm x 47.0mm x 38.0mm) Series ME10 (10W)
Eskualdea erabilia North America Energia (Watts) 9W
polarizazio Positive Center Irteerako konektorea Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C Karga elektrikoaren kontsumoa ez 100mW (Max)
Sarrera mota Multi-Blade (Single Blade Included) Sarrerako konektorea NEMA 1-15P
inprimakia Wall Mount Eraginkortasuna Level VI
Deskribapen zehatza 5.9V 9W AC/DC External Wall Mount Adapter Multi-Blade (Single Blade Included) Input Uneko - Irteera (Max) 1.6A
Kablearen luzera 59" (1.50m) Homologazioak CE, cURus, DEMKO