LB115S24K
Ault / SL PowerAult / SL Power
LB115S24K Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LB115S24K
Fabrikatzaileak / Marka: Ault / SL Power
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 24V 75W
Fitxak: 1.LB115S24K.pdf2.LB115S24K.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
76 pcs
  • Mezua
LB115S24Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LB115S24K fabrikatzailea Ault / SL Power
deskribapena AC/DC CONVERTER 24V 75W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2080 pcs Datuen fitxa 1.LB115S24K.pdf2.LB115S24K.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 24V
Tentsioa - isolamendua 3kV Tentsioa - Input 90 ~ 264 VAC
Mota Open Frame Tamaina / dimentsioa 4.00" L x 2.00" W x 1.26" H (101.6mm x 50.8mm x 32.1mm)
Series LED Energia (Watts) 75W (110W Forced Air)
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C (With Derating) Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Karga minimoa behar da No Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ezaugarriak Universal Input Eraginkortasuna 89%
Deskribapen zehatza Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 3.13A 90 ~ 264 VAC Input Uneko - Irteera (Max) 3.13A
Homologazioak CE eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
LB115S48K
LB115S48K
fabrikatzaileak: Ault / SL Power
deskribapena: AC/DC CONVERTER 48V 75W
Stockean: 1745 pcs
Deskarga: LB115S48K.pdf
RFQ
LB10
LB10
fabrikatzaileak: Apex Tool Group
deskribapena: PLIERS BOX JOINT 10"