GSC20-12G
Ault / SL PowerAult / SL Power
GSC20-12G Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: GSC20-12G
Fabrikatzaileak / Marka: Ault / SL Power
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 12V 20W
Fitxak: GSC20-12G.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mezua
GSC20-12Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia GSC20-12G fabrikatzailea Ault / SL Power
deskribapena AC/DC CONVERTER 12V 20W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1507 pcs Datuen fitxa GSC20-12G.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 12V
Tentsioa - Input 90 ~ 264 VAC Mota Open Frame
Tamaina / dimentsioa 3.50" L x 2.00" W x 0.71" H (88.9mm x 50.8mm x 18.0mm) Series GSC20
Energia (Watts) 20W Beste izenak 271-2358
GSC2012G
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 50°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Chassis Mount Karga minimoa behar da No
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak Universal Input
Eraginkortasuna 70% Deskribapen zehatza Open Frame AC DC Converter 1 Output 12V 1.7A 90 ~ 264 VAC Input
Uneko - Irteera (Max) 1.7A Homologazioak CE, cURus, TUV