GPM225-12
Ault / SL PowerAult / SL Power
Ault / SL Power
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: GPM225-12
Fabrikatzaileak / Marka: Ault / SL Power
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 12V 175W
Fitxak: GPM225-12.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
GPM225-12ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia GPM225-12 fabrikatzailea Ault / SL Power
deskribapena AC/DC CONVERTER 12V 175W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4172 pcs Datuen fitxa GPM225-12.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 12V
Tentsioa - Input 85 ~ 264 VAC Mota Open Frame
Tamaina / dimentsioa 9.00" L x 5.00" W x 2.50" H (228.6mm x 127.0mm x 63.5mm) Series GPM225
Energia (Watts) 175W (225W Forced Air) Tenperatura operatiboa 0°C ~ 50°C (With Derating)
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Chassis Mount
Karga minimoa behar da No Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ezaugarriak Adjustable Output, Remote Sense, Universal Input Eraginkortasuna 70%
Deskribapen zehatza Open Frame AC DC Converter 1 Output 12V 16A 85 ~ 264 VAC Input Uneko - Irteera (Max) 16A