GPFM250-5
Ault / SL PowerAult / SL Power
GPFM250-5 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: GPFM250-5
Fabrikatzaileak / Marka: Ault / SL Power
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 5.1V 180W
Fitxak: GPFM250-5.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
GPFM250-5ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia GPFM250-5 fabrikatzailea Ault / SL Power
deskribapena AC/DC CONVERTER 5.1V 180W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4908 pcs Datuen fitxa GPFM250-5.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 5.1V
Tentsioa - Input 85 ~ 264 VAC Mota Open Frame
Tamaina / dimentsioa 8.00" L x 5.00" W x 1.75" H (203.2mm x 127.0mm x 44.5mm) Series GPFM250
Energia (Watts) 180W (250W Forced Air) Beste izenak 271-2152
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 50°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Chassis Mount Karga minimoa behar da No
Eraginkortasuna 75% Deskribapen zehatza Open Frame AC DC Converter 1 Output 5.1V 36A 85 ~ 264 VAC Input
Uneko - Irteera (Max) 36A Homologazioak CE, cURus, TUV