GPFC110-15G
Ault / SL PowerAult / SL Power
GPFC110-15G Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: GPFC110-15G
Fabrikatzaileak / Marka: Ault / SL Power
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 15V 75W
Fitxak: GPFC110-15G.pdf
  • Mezua
GPFC110-15Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia GPFC110-15G fabrikatzailea Ault / SL Power
deskribapena AC/DC CONVERTER 15V 75W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4976 pcs Datuen fitxa GPFC110-15G.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 15V
Tentsioa - Input 85 ~ 264 VAC Mota Open Frame
Tamaina / dimentsioa 6.30" L x 3.75" W x 1.62" H (160.0mm x 95.3mm x 41.2mm) Series GPFC110
Energia (Watts) 75W (110W Forced Air) Beste izenak 271-2340
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 50°C (With Derating) Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Chassis Mount Karga minimoa behar da No
Eraginkortasuna - Deskribapen zehatza Open Frame AC DC Converter 1 Output 15V 5.3A 85 ~ 264 VAC Input
Uneko - Irteera (Max) 5.3A Homologazioak CE, cURus, TUV
eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
GPFC110-15
GPFC110-15
fabrikatzaileak: Ault / SL Power
deskribapena: AC/DC CONVERTER 15V 75W