GPC225-24G
Ault / SL PowerAult / SL Power
Ault / SL Power
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: GPC225-24G
Fabrikatzaileak / Marka: Ault / SL Power
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 24V 225W
Fitxak: GPC225-24G.pdf
  • Mezua
GPC225-24Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia GPC225-24G fabrikatzailea Ault / SL Power
deskribapena AC/DC CONVERTER 24V 225W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6719 pcs Datuen fitxa GPC225-24G.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 24V
Tentsioa - Input 85 ~ 264 VAC Mota Open Frame
Tamaina / dimentsioa 9.00" L x 5.00" W x 2.50" H (228.6mm x 127.0mm x 63.5mm) Series GPC225
Energia (Watts) 225W (250W Forced Air) Tenperatura operatiboa 0°C ~ 50°C (With Derating)
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Chassis Mount
Karga minimoa behar da No Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ezaugarriak Adjustable Output, Remote Sense, Universal Input Eraginkortasuna 70%
Deskribapen zehatza Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 8.3A 85 ~ 264 VAC Input Uneko - Irteera (Max) 8.3A