GLM65-15G
Ault / SL PowerAult / SL Power
GLM65-15G Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: GLM65-15G
Fabrikatzaileak / Marka: Ault / SL Power
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 15V 65W
Fitxak: GLM65-15G.pdf
  • Mezua
GLM65-15Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia GLM65-15G fabrikatzailea Ault / SL Power
deskribapena AC/DC CONVERTER 15V 65W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4287 pcs Datuen fitxa GLM65-15G.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 15V
Tentsioa - Input 90 ~ 264 VAC Mota Open Frame
Tamaina / dimentsioa 5.00" L x 3.00" W x 1.25" H (127.0mm x 76.2mm x 31.8mm) Series GLM65
Energia (Watts) 65W Beste izenak 271-2663
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 50°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Karga minimoa behar da No Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ezaugarriak Adjustable Output, Remote Sense, Universal Input Eraginkortasuna 80%
Deskribapen zehatza Open Frame AC DC Converter 1 Output 15V 4.3A 90 ~ 264 VAC Input Uneko - Irteera (Max) 4.3A
Homologazioak CE, cURus, TUV eskaerak Medical
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
GLM65-12
GLM65-12
fabrikatzaileak: Ault / SL Power
deskribapena: AC/DC CONVERTER 12V 65W
Stockean: 3495 pcs
Deskarga: GLM65-12.pdf
RFQ
deskribapena: AC/DC CONVERTER 15V 65W