GLD150-48G
Ault / SL PowerAult / SL Power
GLD150-48G Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: GLD150-48G
Fabrikatzaileak / Marka: Ault / SL Power
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 48V 150W
Fitxak: GLD150-48G.pdf
  • Mezua
GLD150-48Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia GLD150-48G fabrikatzailea Ault / SL Power
deskribapena AC/DC CONVERTER 48V 150W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5058 pcs Datuen fitxa GLD150-48G.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 48V
Tentsioa - Input 85 ~ 264 VAC Mota Open Frame
Tamaina / dimentsioa 7.00" L x 4.50" W x 1.70" H (177.8mm x 114.3mm x 43.2mm) Series GLD150
Energia (Watts) 150W (180W Forced Air) Tenperatura operatiboa 0°C ~ 50°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Chassis Mount
Karga minimoa behar da No Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ezaugarriak Adjustable Output, PFC, Remote Sense, Universal Input Eraginkortasuna 80%
Deskribapen zehatza Open Frame AC DC Converter 1 Output 48V 3.2A 85 ~ 264 VAC Input Uneko - Irteera (Max) 3.2A