GLC65-24G
Ault / SL PowerAult / SL Power
GLC65-24G Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: GLC65-24G
Fabrikatzaileak / Marka: Ault / SL Power
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 24V 65W
Fitxak: GLC65-24G.pdf
  • Mezua
GLC65-24Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia GLC65-24G fabrikatzailea Ault / SL Power
deskribapena AC/DC CONVERTER 24V 65W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6664 pcs Datuen fitxa GLC65-24G.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 24V
Tentsioa - Input 90 ~ 264 VAC Mota Open Frame
Tamaina / dimentsioa 5.00" L x 3.00" W x 1.25" H (127.0mm x 76.2mm x 31.8mm) Series GLC65
Energia (Watts) 65W Beste izenak 271-2313
GLC6524G
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 50°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Chassis Mount Karga minimoa behar da No
Eraginkortasuna 80% Deskribapen zehatza Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 2.7A 90 ~ 264 VAC Input
Uneko - Irteera (Max) 2.7A Homologazioak CE, cURus, TUV