GLC50-24G
Ault / SL PowerAult / SL Power
GLC50-24G Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: GLC50-24G
Fabrikatzaileak / Marka: Ault / SL Power
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 24V 50W
Fitxak: GLC50-24G.pdf
  • Mezua
GLC50-24Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia GLC50-24G fabrikatzailea Ault / SL Power
deskribapena AC/DC CONVERTER 24V 50W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5901 pcs Datuen fitxa GLC50-24G.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 24V
Tentsioa - Input 90 ~ 264 VAC Mota Open Frame
Tamaina / dimentsioa 4.25" L x 2.50" W x 1.25" H (180.0mm x 63.5mm x 31.8mm) Series GLC50
Energia (Watts) 50W Beste izenak 271-2306
GLC5024G
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 50°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Karga minimoa behar da No Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ezaugarriak Adjustable Output, Universal Input Eraginkortasuna 85%
Deskribapen zehatza Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 2.1A 90 ~ 264 VAC Input Uneko - Irteera (Max) 2.1A