GLC40-24G
Ault / SL PowerAult / SL Power
GLC40-24G Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: GLC40-24G
Fabrikatzaileak / Marka: Ault / SL Power
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 24V 40W
Fitxak: 1.GLC40-24G.pdf2.GLC40-24G.pdf
  • Mezua
GLC40-24Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia GLC40-24G fabrikatzailea Ault / SL Power
deskribapena AC/DC CONVERTER 24V 40W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5115 pcs Datuen fitxa 1.GLC40-24G.pdf2.GLC40-24G.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 24V
Tentsioa - Input 90 ~ 264 VAC Mota Open Frame
Tamaina / dimentsioa 4.96" L x 2.96" W x 1.20" H (126.0mm x 75.2mm x 30.5mm) Series GLC40
Energia (Watts) 40W Tenperatura operatiboa 0°C ~ 50°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Chassis Mount
Karga minimoa behar da No Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ezaugarriak Adjustable Output, Universal Input Eraginkortasuna 70%
Deskribapen zehatza Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 1.7A 90 ~ 264 VAC Input Uneko - Irteera (Max) 1.7A
Homologazioak CE, cURus, TUV eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
GLC40-28
GLC40-28
fabrikatzaileak: Ault / SL Power
deskribapena: AC/DC CONVERTER 28V 40W
Stockean: 4034 pcs
Deskarga: GLC40-28.pdf
RFQ
GLC40-15G
GLC40-15G
deskribapena: AC/DC CONVERTER 15V 40W
Stockean: 3275 pcs
Deskarga: GLC40-15G.pdf
RFQ
deskribapena: AC/DC CONVERTER 24V 40W