GLC110-12G
Ault / SL PowerAult / SL Power
GLC110-12G Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: GLC110-12G
Fabrikatzaileak / Marka: Ault / SL Power
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 12V 110W
Fitxak: GLC110-12G.pdf
  • Mezua
GLC110-12Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia GLC110-12G fabrikatzailea Ault / SL Power
deskribapena AC/DC CONVERTER 12V 110W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4935 pcs Datuen fitxa GLC110-12G.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 12V
Tentsioa - Input 90 ~ 264 VAC Mota Open Frame
Tamaina / dimentsioa 7.00" L x 4.25" W x 1.30" H (177.8mm x 108.0mm x 33.0mm) Series GLC110
Energia (Watts) 110W Beste izenak 271-2300
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 50°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Chassis Mount Karga minimoa behar da Yes
Eraginkortasuna 85% Deskribapen zehatza Open Frame AC DC Converter 1 Output 12V 6.3A 90 ~ 264 VAC Input
Uneko - Irteera (Max) 6.3A Homologazioak CE, CSA, TUV, UR
eskaerak Medical
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
GLC110-524G
GLC110-524G
fabrikatzaileak: Ault / SL Power
deskribapena: AC/DC CONVERTER 24V 5V 110W
Stockean: 5289 pcs
Deskarga: GLC110-524G.pdf
RFQ
deskribapena: AC/DC CONVERTER +/-15V 110W
Stockean: 5542 pcs
Deskarga: GLC110-215G.pdf
RFQ
GLC110-12
GLC110-12
deskribapena: AC/DC CONVERTER 12V 110W