CENB1030A1803C01
Ault / SL PowerAult / SL Power
Ault / SL Power
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CENB1030A1803C01
Fabrikatzaileak / Marka: Ault / SL Power
Produktuaren Deskribapena AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 18V 30W
Fitxak: 1.CENB1030A1803C01.pdf2.CENB1030A1803C01.pdf3.CENB1030A1803C01.pdf
  • Mezua
CENB1030A1803C01ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CENB1030A1803C01 fabrikatzailea Ault / SL Power
deskribapena AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 18V 30W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
pisu 0.441 lb (200.03g) Tentsioa - Irteera 18V
Tentsioa - Input 100 ~ 240 VAC Tamaina / dimentsioa 3.78" L x 2.17" W x 1.32" H (96.0mm x 55.0mm x 33.6mm)
Series CENB1030 (30W) Eskualdea erabilia North America
Energia (Watts) 30W polarizazio Positive Center
Irteerako konektorea Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm Tenperatura operatiboa 0°C ~ 40°C
Karga elektrikoaren kontsumoa ez 300mW (Max) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inprimakia Wall Mount Eraginkortasuna Level V
Deskribapen zehatza 18V 30W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade, Multi-Blade (Sold Separately) Input Uneko - Irteera (Max) 1.67A