3VA1202507
Ault / SL PowerAult / SL Power
3VA1202507 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 3VA1202507
Fabrikatzaileak / Marka: Ault / SL Power
Produktuaren Deskribapena BATTERY CHG 120VAC 12VDC @ 300MA
Fitxak: 3VA1202507.pdf
RoHs egoera Ez dagokio / Ez dagokio
  • Mezua
3VA1202507ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 3VA1202507 fabrikatzailea Ault / SL Power
deskribapena BATTERY CHG 120VAC 12VDC @ 300MA Lead Free Status / RoHS egoera Ez dagokio / Ez dagokio
Kopurua eskuragarri 5636 pcs Datuen fitxa 3VA1202507.pdf
pisu - Tentsioa - nominala 12V
Tentsioa - Input 120VAC Mota Wall Mount
Amaiera estiloa Screw Terminal Tamaina / dimentsioa 1.89" L x 2.20" W x 1.97" H (48.00mm x 56.00mm x 50.00mm)
Series - Energia - Max -
Beste izenak 271-2378 Tenperatura operatiboa -
Gelaxken kopurua 1 Muntaketa mota Wall Mount
Lead Free Status / RoHS egoera Not applicable / Not applicable Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza Wall Mount Battery Charger 12V 300mA 12V Kargaren ordua -
Korrontearen korrontea - Geh 300mA Bateria Kimika Lead Acid
Bateria tamaina zelularra 12V Homologazioak UL
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
LWN1740-6EM1G
LWN1740-6EM1G
fabrikatzaileak: Bel
deskribapena: DIN RAIL FLOAT CHARGER 250W 48V
Stockean: 259 pcs
Deskarga: LWN1740-6EM1G.pdf
RFQ
3VAQ3
3VAQ3
fabrikatzaileak: Agastat Relays / TE Connectivity
deskribapena: LINE FILTER 250VAC 3A CHASS MNT
Stockean: 6990 pcs
Deskarga: 3VAQ3.pdf
RFQ
3VAQ8FS
3VAQ8FS
Stockean: 3200 pcs
Deskarga: 3VAQ8FS.pdf
CSC32AC
CSC32AC
fabrikatzaileak: Tripp Lite
deskribapena: BATT CHARGER NOTEBOOK 12A