NFS110-7604P
Astec America (Artesyn Embedded Technologies)Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
NFS110-7604P Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: NFS110-7604P
Fabrikatzaileak / Marka: Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Produktuaren Deskribapena AC/DC CNVRTR 5.1V +/-15V -5V 80W
Fitxak: NFS110-7604P.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
NFS110-7604Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia NFS110-7604P fabrikatzailea Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
deskribapena AC/DC CNVRTR 5.1V +/-15V -5V 80W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4954 pcs Datuen fitxa NFS110-7604P.pdf
Tentsioa - Irteera 4 -5V Tentsioa - Irteera 3 -15V
Tentsioa - Irteera 2 15V Tentsioa - Irteera 1 5.1V
Tentsioa - isolamendua 3kV Tentsioa - Input 85 ~ 264 VAC
Mota Open Frame Tamaina / dimentsioa 7.00" L x 4.25" W x 1.80" H (177.8mm x 108.0mm x 45.7mm)
Series NFS110 Energia (Watts) 80W (110W Forced Air)
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C (With Derating) Irteera kopurua 4
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Karga minimoa behar da No Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ezaugarriak Adjustable Output, DC Input Capable, Universal Input Eraginkortasuna 70%
Deskribapen zehatza Open Frame AC DC Converter 4 Output 5.1V 15V -15V -5V 8A, 4A, 500mA, 500mA 85 ~ 264 VAC Input Uneko - Irteera (Max) 8A, 4A, 500mA, 500mA
Homologazioak CE eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
NFS110-7615
NFS110-7615
fabrikatzaileak: Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
deskribapena: AC/DC CONVERTER 15V 80W
Stockean: 4767 pcs
Deskarga: NFS110-7615.pdf
RFQ
deskribapena: AC/DC CNVRTR 5.1V 24V +/-12V 80W
Stockean: 6286 pcs
Deskarga: NFS110-7602.pdf
RFQ
deskribapena: AC/DC CNVRTR 5.1V +/-15V -5V 80W