EXB250-48S3V3-RJ
Astec America (Artesyn Embedded Technologies)Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
EXB250-48S3V3-RJ Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EXB250-48S3V3-RJ
Fabrikatzaileak / Marka: Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 3.3V 165W
Fitxak: EXB250-48S3V3-RJ.pdf
  • Mezua
EXB250-48S3V3-RJren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EXB250-48S3V3-RJ fabrikatzailea Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
deskribapena DC DC CONVERTER 3.3V 165W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4921 pcs Datuen fitxa EXB250-48S3V3-RJ.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 3.3V Tentsioa - isolamendua 1.5kV
Tentsioa - Sarrera (min) 33V Tentsioa - Input (Max) 75V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.40" L x 2.28" W x 0.50" H (61.0mm x 57.9mm x 12.7mm)
Series EXB250 Energia (Watts) 165W
Packaging Bulk Pakete / kasua 9-DIP Module, 1/2 Brick
Beste izenak 454-1274
EXB25048S3V3RJ
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 100°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Ezaugarriak Remote On/Off, OCP, OVP, SCP, UVLO Eraginkortasuna 90%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 50A 33V - 75V Input Uneko - Irteera (Max) 50A