EXB250-48S12-R
Astec America (Artesyn Embedded Technologies)Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
EXB250-48S12-R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EXB250-48S12-R
Fabrikatzaileak / Marka: Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 12V 165W
Fitxak: EXB250-48S12-R.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
EXB250-48S12-Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EXB250-48S12-R fabrikatzailea Astec America (Artesyn Embedded Technologies)
deskribapena DC DC CONVERTER 12V 165W Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5113 pcs Datuen fitxa EXB250-48S12-R.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 12V Tentsioa - isolamendua 1.5kV
Tentsioa - Sarrera (min) 33V Tentsioa - Input (Max) 75V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.40" L x 2.28" W x 0.50" H (61.0mm x 57.9mm x 12.7mm)
Series EXB250 Energia (Watts) 165W
Packaging - Pakete / kasua 9-DIP Module, 1/2 Brick
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Eraginkortasuna 92% Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 13.75A 33V - 75V Input
Uneko - Irteera (Max) 13.75A eskaerak ITE (Commercial)