APS25H12128G-2TM
ApacerApacer
APS25H12128G-2TM Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: APS25H12128G-2TM
Fabrikatzaileak / Marka: Apacer
Produktuaren Deskribapena SSD 128GB 2.5" MLC SATA III 5V
Fitxak: APS25H12128G-2TM.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 649 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 649 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
  • Mezua
APS25H12128G-2TMren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia APS25H12128G-2TM fabrikatzailea Apacer
deskribapena SSD 128GB 2.5" MLC SATA III 5V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 649 pcs Datuen fitxa APS25H12128G-2TM.pdf
pisu - Tentsioa - hornidura 5V
Mota SATA III Abiadura - Idatzi 175MB/s
Abiadura - Irakurri 525MB/s Tamaina / dimentsioa 100.10mm x 69.85mm x 7.00mm
Series SFD25H1-M Beste izenak 1582-1145
86.32EF8.4T72C
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Memoria mota FLASH - NAND (MLC) Memoria Tamaina 128GB
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Formulario faktorea 2.5"
Deskribapen zehatza Solid State Drive (SSD) 128GB SATA III FLASH - NAND (MLC) 2.5" 5V Uneko - Geh 335mA (Typ)