APS25H12016G-2TM
ApacerApacer
APS25H12016G-2TM Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: APS25H12016G-2TM
Fabrikatzaileak / Marka: Apacer
Produktuaren Deskribapena SSD 16GB 2.5" MLC SATA III 5V
Fitxak: APS25H12016G-2TM.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
APS25H12016G-2TMren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia APS25H12016G-2TM fabrikatzailea Apacer
deskribapena SSD 16GB 2.5" MLC SATA III 5V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1937 pcs Datuen fitxa APS25H12016G-2TM.pdf
pisu - Tentsioa - hornidura 5V
Mota SATA III Abiadura - Idatzi 170MB/s
Abiadura - Irakurri 315MB/s Tamaina / dimentsioa 100.10mm x 69.85mm x 7.00mm
Series SFD25H1-M Beste izenak 1582-1139
86.32DF2.4T72C
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Memoria mota FLASH - NAND (MLC) Memoria Tamaina 16GB
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Formulario faktorea 2.5"
Deskribapen zehatza Solid State Drive (SSD) 16GB SATA III FLASH - NAND (MLC) 2.5" 5V Uneko - Geh 245mA (Typ)