APS25AF7008G-4BTT
ApacerApacer
Apacer
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: APS25AF7008G-4BTT
Fabrikatzaileak / Marka: Apacer
Produktuaren Deskribapena 2.5" SATA3 SSD 7MM HOUSING SLC S
Fitxak: APS25AF7008G-4BTT.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 482 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 482 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
APS25AF7008G-4BTTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia APS25AF7008G-4BTT fabrikatzailea Apacer
deskribapena 2.5" SATA3 SSD 7MM HOUSING SLC S Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 482 pcs Datuen fitxa APS25AF7008G-4BTT.pdf
Tentsioa - hornidura 5V Mota SATA III
Abiadura - Idatzi 105MB/s Abiadura - Irakurri 135MB/s
Tamaina / dimentsioa 100.00mm x 69.85mm x 6.90mm Series SS210-25
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C Memoria mota FLASH - NAND (SLC)
Memoria Tamaina 8GB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Formulario faktorea 2.5" Deskribapen zehatza Solid State Drive (SSD) 8GB SATA III FLASH - NAND (SLC) 2.5" 5V
Uneko - Geh 285mA