APM2T80P201256GAN-HTM1W
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: APM2T80P201256GAN-HTM1W
Fabrikatzaileak / Marka: Apacer
Produktuaren Deskribapena SSD 256GB M.2 MLC SATA III 3.3V
Fitxak: APM2T80P201256GAN-HTM1W.pdf
  • Mezua
APM2T80P201256GAN-HTM1Wren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia APM2T80P201256GAN-HTM1W fabrikatzailea Apacer
deskribapena SSD 256GB M.2 MLC SATA III 3.3V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6152 pcs Datuen fitxa APM2T80P201256GAN-HTM1W.pdf
pisu - Tentsioa - hornidura 3.3V
Mota SATA III Abiadura - Idatzi 160MB/s
Abiadura - Irakurri 430MB/s Tamaina / dimentsioa 80.00mm x 22.00mm x 3.80mm
Series P201-M Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 2 (1 Year) Memoria mota FLASH - NAND (MLC)
Memoria Tamaina 256GB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Formulario faktorea M.2 Module Deskribapen zehatza Solid State Drive (SSD) 256GB SATA III FLASH - NAND (MLC) M.2 Module 3.3V
Uneko - Geh 450mA (Typ)