APM2T60P200016GAN-8TMW
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: APM2T60P200016GAN-8TMW
Fabrikatzaileak / Marka: Apacer
Produktuaren Deskribapena SSD 16GB M.2 MLC SATA III 3.3V
Fitxak: APM2T60P200016GAN-8TMW.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
APM2T60P200016GAN-8TMWren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia APM2T60P200016GAN-8TMW fabrikatzailea Apacer
deskribapena SSD 16GB M.2 MLC SATA III 3.3V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1683 pcs Datuen fitxa APM2T60P200016GAN-8TMW.pdf
pisu - Tentsioa - hornidura 3.3V
Mota SATA III Abiadura - Idatzi 170MB/s
Abiadura - Irakurri 300MB/s Tamaina / dimentsioa 60.00mm x 22.00mm x 3.65mm
Series P200-M Beste izenak 86.A0DF2.BK18C
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Memoria mota FLASH - NAND (MLC) Memoria Tamaina 16GB
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Formulario faktorea M.2 Module
Deskribapen zehatza Solid State Drive (SSD) 16GB SATA III FLASH - NAND (MLC) M.2 Module 3.3V Uneko - Geh 370mA (Typ)