APM2T42P100032GAN-IT
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: APM2T42P100032GAN-IT
Fabrikatzaileak / Marka: Apacer
Produktuaren Deskribapena M.2 (NGFF) 2242 P100 SLC 32GB
Fitxak: APM2T42P100032GAN-IT.pdf
  • Mezua
APM2T42P100032GAN-ITren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia APM2T42P100032GAN-IT fabrikatzailea Apacer
deskribapena M.2 (NGFF) 2242 P100 SLC 32GB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3279 pcs Datuen fitxa APM2T42P100032GAN-IT.pdf
Tentsioa - hornidura 3.3V Mota SATA III
Abiadura - Idatzi 150MB/s Abiadura - Irakurri 500MB/s
Tamaina / dimentsioa 42.00mm x 22.00mm x 3.65mm Series P100
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C Memoria mota FLASH - NAND (SLC)
Memoria Tamaina 32GB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Formulario faktorea M.2 Module Deskribapen zehatza Solid State Drive (SSD) 32GB SATA III FLASH - NAND (SLC) M.2 Module 3.3V
Uneko - Geh 410mA (Typ)