APM2T42P100016GAN-GTM1W
ApacerApacer
Apacer
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: APM2T42P100016GAN-GTM1W
Fabrikatzaileak / Marka: Apacer
Produktuaren Deskribapena M.2 2242 P100-M 16GB 15NM MLC ET
Fitxak: APM2T42P100016GAN-GTM1W.pdf
  • Mezua
APM2T42P100016GAN-GTM1Wren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia APM2T42P100016GAN-GTM1W fabrikatzailea Apacer
deskribapena M.2 2242 P100-M 16GB 15NM MLC ET Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6462 pcs Datuen fitxa APM2T42P100016GAN-GTM1W.pdf
pisu - Tentsioa - hornidura 3.3V
Mota SATA III Abiadura - Idatzi 150MB/s
Abiadura - Irakurri 215MB/s Tamaina / dimentsioa 42.00mm x 22.00mm x 3.65mm
Series P100-M Beste izenak 86.A2DN2.BK2GC
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Memoria mota FLASH - NAND (MLC) Memoria Tamaina 16GB
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Formulario faktorea M.2 Module
Deskribapen zehatza Solid State Drive (SSD) 16GB SATA III FLASH - NAND (MLC) M.2 Module 3.3V Uneko - Geh 300mA (Typ)