APM2T42P100008GAN-ITW
ApacerApacer
Apacer
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: APM2T42P100008GAN-ITW
Fabrikatzaileak / Marka: Apacer
Produktuaren Deskribapena M.2 (NGFF) 2242 P100 SLC EXTENDE
Fitxak: APM2T42P100008GAN-ITW.pdf
  • Mezua
APM2T42P100008GAN-ITWren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia APM2T42P100008GAN-ITW fabrikatzailea Apacer
deskribapena M.2 (NGFF) 2242 P100 SLC EXTENDE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5271 pcs Datuen fitxa APM2T42P100008GAN-ITW.pdf
Tentsioa - hornidura 3.3V Mota SATA III
Abiadura - Idatzi 85MB/s Abiadura - Irakurri 285MB/s
Tamaina / dimentsioa 42.00mm x 22.00mm x 3.65mm Series P100
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Memoria mota FLASH - NAND (SLC)
Memoria Tamaina 8GB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Formulario faktorea M.2 Module Deskribapen zehatza Solid State Drive (SSD) 8GB SATA III FLASH - NAND (SLC) M.2 Module 3.3V
Uneko - Geh 320mA (Typ)